Aktualności

Arkadiusz Najemski nominowany do nagrody Piłkarza Października Fortuna 1 Ligi

01/11/2023

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Jednym z nominowanych do nagrody najlepszego zawodnika października został obrońca Motoru Lublin, Arkadiusz Najemski. Zwycięzca będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. 

O miano Piłkarza Października powalczą:

·      Olaf Kobacki, Arka Gdynia

·      Nemanja Mijusković, Miedź Legnica

·      Arkadiusz Najemski, Motor Lublin

·      Tomasz Neugebauer, Lechia Gdańsk

·      Angel Rodado, Wisła Kraków

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do czwartku (2 października, 16:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem października zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach. W ostatniej edycji #FortunaGdyPełnaTrybuna, która odbyła się podczas 9. kolejki pierwszoligowi kibice zebrali ponad 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Herosi. 

Link do postu z głosowaniem można znaleźć TUTAJ.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii