Aktualności

Nowy Rzecznik Prasowy

13/01/2023

Paulina Maciążek nową rzeczniczką prasową Motoru Lublin!

Paulina to rodowita lublinianka, zawodowo związana z naszym klubem bez przerwy od 2016 roku. Zaczynała jako wolontariuszka, wspierając klubową organizację meczową, przygotowanie strefy VIP, znacie ją przede wszystkim z wszelkich inicjatyw marketingowych pod patronatem Motoru.

Nowa rzeczniczka jest absolwentką Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie skończyła studia licencjackie na Wydziale Zarządzania i Marketingu, a obecnie kontynuuje naukę z zakresu Psychologii Biznesu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

- Dziękuję klubowi za zaufanie. Kibicuję Motorowi od dziecka, a od 16 roku życia aktywnie uczestniczę w jego codziennym funkcjonowaniu. Zaczynałam swoją pracę od najniższego szczebelka, krok za krokiem zdobywając coraz większą wiedzę i doświadczenie. Znam Motor od podszewki i jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, że będę go mogła reprezentować jako rzeczniczka prasowa. Czuję odpowiedzialność związaną z zajmowanym stanowiskiem, ale nie boję się ciężkiej pracy i czekam na nowe wyzwania z optymizmem. Zmiany strukturalne, które przez ostatnie miesiące zaszły w klubie pokazują wyraźnie, że to całkowicie nowa organizacja i dają pewność, że wreszcie nadchodzą dobre czasy dla Motoru Lublin. Wszyscy czekamy na rozpoczęcie rundy wiosennej z ekscytacją.

Jednocześnie informujemy, że z klubem pożegnał się dotychczas pełniący funkcję rzecznika Karol Kurzępa.


Kontakt do rzecznika prasowego Motor Lublin S.A. pod adresem mailowym: p.maciazek@motorlublin.eu

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii