Aktualności

Otwarta sprzedaż biletów na hit z Legią

23/11/2021

Tagi

 • Bilety
 • Trwa ostatni etap sprzedaży biletów na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Motorem a warszawską Legią. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia o godz. 20:00 na Arenie Lublin.

  Zapraszamy wszystkich Kibiców na pierwsze spotkanie żółto-biało-niebieskich z "Legionistami" od blisko 30 lat! Bardzo liczymy na Wasze wsparcie z trybun na tym prestiżowym starciu. Pobijmy razem rekord frekwencji na naszym stadionie!

  Bilety na pucharowy hit można nabywać na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w całodobowych Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00 wejściówki są także dostępne w Sklepiku Kibica na stadionie, obok Perła Sport Pubu. Jedna osoba może kupić maksymalnie CZTERY wejściówki. Posiadacze karnetów wstęp na mecz z Legią mają zawarty w cenie abonamentów.

  CENNIK
  Bilety – 40 zł
  Bilety VIP – 300 zł (catering, napoje, dedykowane miejsce parkingowe w cenie)
  Grupy zorganizowane (minimum 15 osób, w wieku do 15 roku życia) – 30 zł/bilet (zgłoszenia należy wysyłać na adres: bilety@motorlublin.eu)

  Warto podkreślić, że wiadomości z biletami kupionymi on-line trafiają czasami do folderu SPAM, a zaksięgowanie płatności po przelewie wymaga czasu. Natomiast nieopłacone bilety wrócą po czasie do puli dystrybucyjnej. Na 24 godziny przed terminem zwolnienia wejściówek, każdy, kto dokonał rezerwacji danych biletów i ich jeszcze nie opłacił, otrzyma wiadomość e-mail na ten temat.

  UWAGA! Jeśli bilety będą nadal dostępne w dniu meczu, to zostaną sprzedawane w kasach Arena Lublin w cenie 50 zł. Nie warto zwlekać z zakupami!

  Tagi

 • Bilety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partner strategiczny


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii


  Partnerzy akademii