Aktualności

Panowie, dziękujemy za grę w Motorze!

20/06/2022

Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon, Jakub Kosecki i Cezary Polak nie będą występować w naszym zespole w następnym sezonie. Decyzją pionu sportowego oraz sztabu szkoleniowego klub nie zdecydował się zaoferować tym zawodnikom nowych kontraktów.

Adrian Dudziński był graczem Motoru od lipca ubiegłego roku. W poprzednich rozgrywkach wystąpił w czterech meczach pierwszej drużyny, w których strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Michał Fidziukiewicz również trafił do naszego klubu w lipcu 2021 roku. W minionym sezonie zagrał łącznie w 37 spotkaniach, zdobywając 20 goli i sięgając po koronę króla strzelców eWinner II ligi.

Najdłuższy staż w Motorze miał z wymienionej grupy Seweryn Kiełpin. Doświadczony bramkarz bronił żółto-biało-niebieskich barw przez ostatnie dwa lata, grając w tym czasie w 10 ligowych rywalizacjach.

Tomasz Kołbon był piłkarzem naszego zespołu przez niespełna rok. W ostatnim sezonie wystąpił w 26 meczach, w których zanotował dwie bramki i cztery asysty.

Jakub Kosecki trafił do Motoru minionej zimy. W rundzie wiosennej zagrał w 11 konfrontacjach i zapisał na swoim koncie dwie asysty.

Dobiega końca okres wypożyczenia Cezarego Polaka z Escoli Varsovia Warszawa. Niebawem 19-letni pomocnik powróci do macierzystego klubu. W minionym sezonie zagrał w 20 spotkaniach i asystował przy czterech golach.

Wszystkim wymienionym piłkarzom dziękujemy za grę w żółto-biało-niebieskich barwach. Do zobaczenia na boiskach i powodzenia!

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii