Plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/21

17/01/2021

Plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/21

10 stycznia 2021 roku pierwszy zespół Motoru Lublin oraz sztab szkoleniowy przejdą testy na obecność koronawirusa. Nazajutrz rozpoczną przygotowania do piłkarskiej wiosny w II lidze. 

Pierwszy mecz o ligowe punkty w drugiej części sezonu 2020/21 zaplanowano na ostatni weekend lutego. Tym samym żółto-biało-niebieskich czeka siedmiotygodniowy okres przygotowawczy. Na początek zawodnicy przejdą trzydniowe testy na wytrzymałość, szybkość oraz siłę.

Następnie, w dniach 14-30 stycznia „Motorowcy” będą trenować na domowych obiektach, rozgrywając w tym czasie trzy mecze kontrolne: z Wisłą Płock (19 stycznia), Wólczanką Wólka Pełkińska (cztery dni później) oraz Radomiakiem Radom (27 stycznia). Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w Siedlcach, gdzie ekstraklasowy zespół „Nafciarzy” będzie przebywał na zgrupowaniu. Miejsca kolejnych sparingów zostaną potwierdzone wkrótce.

31 stycznia nasza drużyna wyjedzie na obóz do Uniejowa w województwie łódzkim. Po drodze zatrzyma się w Legia Training Center w Książenicach, by zmierzyć się towarzysko z drugim zespołem mistrza Polski. Od 1 do 6 lutego lublinianie będą dwa razy dziennie trenować w Uniejowie, mając do dyspozycji boisko z naturalną oraz sztuczną nawierzchnią. Wracając ze zgrupowania Motor zagra kontrolnie z pierwszoligową Resovią. Lokalizacja tego spotkania nie jest jeszcze potwierdzona.

Ostatnie trzy tygodnie przygotowań żółto-biało-niebiescy spędzą w Lublinie. 13 lutego na sparingi do naszego miasta przyjadą Pogoń Siedlce i KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Natomiast na tydzień przed startem rundy wiosennej naszą drużynę czeka wyjazdowa konfrontacja towarzyska ze Stalą Stalowa Wola.

Łącznie przed drugą częścią obecnego sezonu „Motorowcy” rozegrają osiem sparingów, których dokładne terminy godzinowe przedstawimy w styczniu. Harmonogram zimowych test-meczów prezentuje się następująco:

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii