Przekaż 1% na szkolenie dzieci!

17/01/2021

Przekaż 1% na szkolenie dzieci!

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademię Piłkarską Motoru Lublin. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać swoja działalność i jeszcze lepiej szkolić przyszłych mistrzów w piłce nożnej.

Dzięki Państwa wsparciu w minionych latach udało się przebudować kompleks boisk przy ul. Rusałka oraz zakupić niezbędny sprzęt dla zawodników trenujących w Akademii. Czas na kolejne wyzwania! Obecnie w AP Motoru kształci się ponad 500 dzieci. Przekazując 1% swojego podatku, pomożecie Państwo w dążeniu do ich marzeń.

W jaki sposób przekazać 1% podatku?

Krajowa Administracja Skarbowa wypełnia za podatników zeznania PIT i udostępnia je na stronie www.podatki.gov.pl. Wypełnione zeznania dostępne są online od 15 lutego do 30 kwietnia. W tym czasie każdy podatnik może:

– zaakceptować rozliczenie bez zmian;

– uzupełnić dane na temat formy opodatkowania, ulg czy organizacji OPP, której przekazuje 1%;

– odrzucić zeznanie i rozliczyć się samodzielnie.

Jeśli w ubiegłym roku przekazywałeś swój 1% Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin, to w rozliczeniu za 2020 r. wskazany zostanie również automatycznie numer KRS naszej Akademii. Natomiast jeśli rok temu nie przekazywałeś nikomu 1% lub wpisywałeś numer KRS innej Organizacji Pożytku Publicznego, to zmiany dokonać możesz na stronie www.podatki.gov.pl.

Wróć do aktualności
Informacje dla kibiców przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Piknik rodzinny przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Trening otwarty dla karnetowiczów - 21 maja

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii