Aktualności

Remis w Grodzisku Mazowieckim

25/09/2021

W meczu. 10 kolejki nasza drużyna zremisowała 1:1 w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Pogonią. Dla żółto-biało-niebieskich był to trzeci podział punktów w obecnym sezonie.

Gospodarze objęli prowadzenie w swojej pierwszej groźnej akcji ofensywnej. Do siatki trafił Jean Franco, który zamknął strzałem głową dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła. Do przerwy więcej bramek już nie padło, choć to nasz zespół miał przewagę w posiadaniu piłki i tworzył okazje bramkowe.

Po zmianie stron nadal to "Motorowcy" mieli inicjatywę, ale długo nie mogli się przedrzeć przez zasieki obronne drugoligowego beniaminka. Trener Marek Saganowski zdecydował się dokonać aż pięciu zmian. Jednym z wprowadzonych piłkarzy był Maciej Firlej. To właśnie ten napastnik zaliczył asystę po bardzo ładnej akcji z Michałem Fidziukiewiczem, który w 77. minucie strzelił na 1:1. Więcej goli już nie padło.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Jean Franco 7 - Fidziukiewicz 77

Pogoń: Haluch - Theus (46 Zembrowski), Choroś, Gładysz (46 Maślanka), Zimmer, Kołaczek, Owczarek, Kalinowski (70 Jaroń), Lisowski, Wrzesiński, Jean Franco

Motor: Madejski - Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (69 Ryczkowski), Swędrowski (69 Firlej), Król (57 Kołbon), Ceglarz, Sędzikowski (46 Polak), Wójcik (46 Vitinho), Fidziukiewicz

Żółte kartki: Zimmer, Kołaczek, Choroś - Kusiński, Błyszko, Ceglarz

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii