Remis w Stargardzie

17/03/2021

Do przerwy to gospodarze prowadzili 1:0, a na listę strzelców po stałym fragmencie gry wpisał się Daniel Wajsak. Zgodnie z przewidywaniami, "Motorowcy" utrzymywali się częściej przy piłce i prowadzili grę, natomiast gospodarze nastawili się na kontry. W pierwszej połowie mogło paść więcej bramek, ale swoich sytuacji nie wykorzystali zarówno miejscowi, jak i żółto-biało-niebiescy.

Po zmianie stron nasza drużyna doprowadziła do remisu za sprawą celnego trafienia głową Daniela Świderskiego. Były także szanse na podwyższenie rezultatu, jednak ostatecznie doszło do podziału punktów.

Błękitni Stargard - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Wajsak 38 - Świderski 59

Błękitni: Sasiak - Theus (46 Sitkowski), Andrzejewski, Kujawa, Starzycki (76 Walków), Wajsak, Polkowski, Bochniak, (84 Boniecki) Cywiński, Niedojad (63 Brzeziański), Kaczmarek (62 Kwiatkowski)

Motor: Madejski - Michota, Wawszczyk, Grodzicki, M. Król, Swędrowski, R. Król, Jagodziński (65 Kusiński), Pakulski (81 Kunca), Ceglarz (54 Wójcik), Świderski

Żółte kartki: Theus, Kujawa - Swędrowski, Grodzicki

Sędziował: Albert Różycki (Łódź)