Aktualności

Remis z Sokołem

23/10/2021

W spotkaniu 14. kolejki nasza drużyna zremisowała na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Dla żółto-biało-niebieskich był to dziesiąty z rzędu mecz bez porażki.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Otwarcie wyniku nastąpiło pod koniec pierwszej połowy, po stałym fragmencie gry. Po zmianie stron szybko do wyrównania doprowadził Piotr Ceglarz. Pomimo przewagi ze strony Motoru, rezultat jednak nie uległ zmianie do końcowego gwizdka.

Sokół Ostróda - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Stępień 44 - Ceglarz 55

Sokół:Staniszewski – Klimek, Dzięcioł (88. Dowgiałło), Kurowski, Rugowski, Lias (79. Michalski), Dymerski, Urban (71. Słupski), Stępień, Flak, Bondarenko

Motor: Madejski – Wójcik, Cichocki, Najemski, Moskwik (78 Firlej), Swędrowski, Sędzikowski (78 Rak (86 Kusiński)), Ceglarz, Ryczkowski (56 Ropski), Polak, Fidziukiewicz (86 Król)

Żółte kartki: Stępień, Lias - Cichocki, Wójcik

Sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin)