Wygrywamy w sparingu ze Stalą Rzeszów

12/10/2024

W rozegranym dziś w ramach przerwy reprezentacyjnej sparingu Motor Lublin pokonał Stal Rzeszów 2:0.

Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Kacper Wełniak, który wykończył składną akcję Mathieu Scaleta i Mbaye Jacquesa Ndiaye oraz Sergi Samper, który pokonał golkipera gości z rzutu karnego.

W barwach Motoru w drugiej połowie na boisku pojawił się testowany środkowy pomocnik z Brazylii: Lucca Santos Guimarães. To urodzony w 2006 roku zawodnik, który w ostatnim czasie występował w zespole Referência FC U-20. Testy piłkarza potrwają co najmniej jeszcze cały kolejny tydzień.

Motor Lublin 2:0 Stal Rzeszów

Bramki: 1:0 Kacper Wełniak 15', 2:0 Sergi Samper 62' k.

Skład Motoru w I połowie: Kacper Rosa – Paweł Stolarski, Sebastian Rudol, Miłosz Lewandowski, Patryk Romanowski – Krzysztof Kubica, Marcel Gąsior, Mathieu Scalet – Mbaye Jacques Ndiaye, Kacper Wełniak (Kaan Caliskaner), Bradly Van Hoeven

Skład Motoru w II połowie: Igor Bartnik – Filip Wójcik, Marek Bartoš, Miłosz Lewandowski (Arkadiusz Murzacz), Krystian Palacz – Christopher Simon, Sergi Samper, Lucca (zawodnik testowany) – Patryk Romanowski, Kaan Caliskaner (Krzysztof Kubica), Bradly Van Hoeven (Konrad Kraska)

Najbliższy mecz ligowy Motor Lublin rozegra już w najbliższą sobotę, 19 października o godz. 14:45. W ramach 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy podopieczni trenera Stolarskiego zmierzą się u siebie z Widzewem Łódź. Wejściówki na to spotkanie ma już ponad 10 000 kibiców żółto-biało-niebieskich. Bilety można wciąż kupować w punktach stacjonarnych oraz online na: https://bilety.motorlublin.eu/