Aktualności

Spotkanie drużyny ze Zbigniewem Jakubasem

13/06/2022

13 czerwca 2022 roku piłkarze Motoru Lublin powrócili do klubu po dwutygodniowych urlopach. Z drużyną spotkał się na Arenie Lublin główny akcjonariusz, Zbigniew Jakubas.

Prezes Jakubas poinformował wszystkich zebranych, że nie planuje robić rewolucji kadrowej i prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie skompletowania sztabu szkoleniowego. Nazwiska nowych trenerów pierwszej drużyny poznamy w tym tygodniu.

W trakcie spotkania prezes podkreślił ponadto, jak istotny jest dla klubu rozwój akademii, zarówno pod względem infrastruktury, jak i personalnym. W najbliższym czasie do użytku zostaną oddane pierwsze boiska treningowe nowoczesnego kompleksu, który powstaje w pobliżu Areny Lublin.

Po zakończeniu spotkania odbyły się testy sprawnościowe, które nadzorowali pracujący w drugim zespole trenerzy Wojciech Stefański, Michał Zajko, Marcin Syroka i Marcin Zając. Na treningu stawili się wszyscy zawodnicy tworzący skład Motoru w poprzednim sezonie, za wyjątkiem graczy, którzy w ostatnim czasie rozwiązali umowy za porozumieniem stron. Nieobecny był również Dmitri Mandricenco, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Mołdawii. Natomiast Michał Król oraz Jakub Szuta powrócili z wypożyczeń do Górnika Łęczna i Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii