Aktualności

Sprzedaż biletów na mecz z Legią

22/11/2021

Trwa drugi etap sprzedaży biletów na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Motorem a warszawską Legią. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia o godz. 20:00 na Arenie Lublin.

Obecnie wejściówki mogą nabywać wyłącznie Kibice, którzy przynajmniej raz pojawili się na biletowanym meczu naszej drużyny na Arenie, poczynając od pierwszego ligowego spotkania, rozegranego w październiku 2014 roku. Sprzedaż otwarta dla wszystkich rozpocznie się 23 listopada o godz. 19:50. Posiadacze karnetów wstęp na mecz z Legią mają zawarty w cenie abonamentów.

Bilety na pucharowy hit można nabywać na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w całodobowych Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00 wejściówki są także dostępne w Sklepiku Kibica na stadionie. Jedna osoba może kupić maksymalnie CZTERY wejściówki.

Po każdym etapie sprzedaży bilety nieopłacone wrócą do puli dystrybucyjnej. Na 24 godziny przed terminem zwolnienia wejściówek, każdy otrzyma wiadomość e-mail na ten temat. Warto podkreślić, że bilety trafiają czasami do folderu SPAM, a zaksięgowanie płatności po przelewie wymaga czasu.

CENNIK
Bilety – 40 zł
Bilety VIP – 300 zł (catering, napoje, dedykowane miejsce parkingowe w cenie)
Grupy zorganizowane (minimum 15 osób, w wieku do 15 roku życia) – 30 zł/bilet (zgłoszenia należy wysyłać na adres: bilety@motorlublin.eu)

UWAGA! Jeśli bilety będą nadal dostępne w dniu meczu, to zostaną sprzedawane w kasach Arena Lublin w cenie 50 zł. Nie warto zwlekać z zakupami!

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii