Stacjonarna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

17/01/2021

Stacjonarna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Chcielibyście nabyć karnet na rundę wiosenną w sprzedaży stacjonarnej? Macie taką możliwość w Lombardach Amsterdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ulicy Lwowskiej 6D i są otwarte codziennie przez całą dobę!

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2020/2021 zapewnia wejście na wszystkich dziewięć domowych spotkań Motoru w rozgrywkach II ligi do końca trwającej kampanii. Dokładne daty poszczególnych spotkań podamy wkrótce, ale już możemy Was zapewnić, że wiosną rozegramy u siebie same ciekawe mecze. Na Arenę Lublin przyjadą: Olimpia Elbląg (13-14 marca), Skra Częstochowa (20-21 marca), Śląsk II Wrocław (3 kwietnia), Wigry Suwałki (14 kwietnia), Chojniczanka Chojnice (28 kwietnia), Sokół Ostróda (8-9 maja), GKS Katowice (19 maja), Górnik Polkowice (29-30 maja), Olimpia Grudziądz (12-13 czerwca).

Co ważne, jeśli stadiony nadal będą zamknięte z powodu pandemii, to będziecie mogli oglądać nasze mecze dzięki transmisjom live w Internecie. Wszyscy posiadacze karnetów otrzymają bowiem dostęp do relacji „na żywo” z każdego spotkania, które zostanie rozegrane bez udziału publiczności!

Zachęcamy do zakupów i przypominamy, że karnety można także kupić bez wychodzenia z domu, pod adresem: https://bilety.motorlublin.eu/. Jako klub bardzo liczymy na Wasze wsparcie! Chcesz, by Motor znów był wielki – kup karnet i razem z nami podążaj na szczyt! W 2025 roku chcemy znaleźć się w krajowej elicie, więc już dziś rozpocznijmy drogę #razemdoekstraklasy!

Wróć do aktualności
Informacje dla kibiców przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Piknik rodzinny przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Trening otwarty dla karnetowiczów - 21 maja

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii