Aktualności

Stanisław Szpyrka trenerem Motoru Lublin

15/06/2022

15 czerwca 2022 roku nowym trenerem pierwszego zespołu Motoru Lublin został Stanisław Szpyrka. 30-letni szkoleniowiec związał się z naszym klubem umową na sezon 2022/23, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Stanisław Szpyrka pochodzi ze Stróż. Pomimo młodego wieku ma duże doświadczenie trenerskie oraz licencję UEFA Elite Youth A. W latach 2014-18 trenował w Kolejarzu Stróże, następnie był koordynatorem ds. szkolenia w Podhalu Nowy Targ. W poprzednim sezonie najpierw pełnił funkcję asystenta trenera Bogdana Zająca w KKS 1925 Kalisz, a od maja prowadził kaliski zespół samodzielnie w trzech spotkaniach.

Serdecznie witamy trenera Szpyrkę w Motorze Lublin i życzymy powodzenia w naszym klubie! Więcej szczegółów w poniższym wideo:

Stanisław Szpyrka trenerem Motoru Lublin

7 min 53 sek
Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii