Aktualności

Wypowiedź trenera Gonçalo Feio przed meczem ze Zniczem Pruszków

09/11/2023

Przed piątkowym, wyjazdowym meczem w ramach 15. kolejki Fortuna 1. Ligi ze Zniczem Pruszków, poprosiliśmy naszego trenera Gonçalo Feio o kilka słów na temat przeciwnika:

Doceniamy i szanujemy zespół Znicza, który pod wodzą trenera Misiury osiągał niewiarygodne sukcesy. Za to jak grają i ile sytuacji tworzyli w wielu swoich meczach, ich miejsce w tabeli powinno być zdecydowanie wyższe. Znicz ma bardzo określony styl gry oraz charakteryzuje się dobrą organizacją gry w obronie, dobrym pokryciem przestrzeni przez trzech środkowych pomocników i preferuje wyższe podejście do rywali, agresywny pressing, zdecydowanie bardziej niż obronę w niskim bloku. Jest też mocny w fazach przejściowych, gdzie ma piłkarzy, którzy zdobywają przestrzeń poprzez prowadzenie lub zagranie piłki prostopadłej. Zespół z Pruszkowa poprzez swoje warunki fizyczne i jakość dogrania potrafi zagrozić również przy stałych fragmentach gry.

Ale my jesteśmy teraz w bardzo dobrym momencie. Czujemy się mocni zarówno taktycznie, fizycznie, jak i mentalnie, co pokazał chociażby ostatni mecz z Wisłą Płock. Drużyna jest zdeterminowana i zjednoczona, dlatego też wyjeżdżamy na to spotkanie z myślą wyłącznie o zdobyciu 3 punktów i spędzeniu przerwy na kadrę w dobrych humorach.

Transmisja z meczu, którego początek zaplanowano na godz. 18:00 będzie dostępna tylko online na: bit.ly/PolsatBoxGoF1L oraz PPV: bit.ly/MotorPPV

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii