Aktualności

Triumf rezerw w pierwszym meczu wiosny

03/04/2021Motor II Lublin zaliczył udane wejście w rundę wiosenną lubelskiej KEEZA Klasy Okręgowej. Żółto-biało-niebiescy pokonali u siebie Oriona Niedrzwica Duża 4:0.

Jak przystało na lidera, "Motorowcy" od początku przeważali i starali się szybko otworzyć wynik. To im się udało już po 10 minutach. Potem jednak w lubelskie szeregi wdarło się delikatne rozprężenie, co pozwoliło rywalom nawiązać równorzędną walkę. Druga połowa była już lepsza w wykonaniu podopiecznych Wojciecha Stefańskiego. Pomimo osłabienia byli przede wszystkim bardziej skuteczni. Do końca meczu jeszcze trzy razy trafili do siatki zespołu z Niedrzwicy Dużej.

- Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz, dominowaliśmy przez pierwsze 20 minut - mówi trener Wojciech Stefański. - Po otwarciu wyniku mieliśmy problem z realizacją założeń taktycznych. Druga połowa zaczęła się dla nas źle, bo od czerwonej kartki. Jak widać po wyniku, nie było to kluczowe dla przebiegu spotkania. Moim zdaniem nie wszystko w tym meczu funkcjonowało tak, jak powinno. Mamy sporo materiału do analizy. Wiemy, nad czym musimy pracować - kończy.

Następny mecz nasze rezerwy zagrają 7 kwietnia na własnym boisku. Ich rywalem będzie Sokół Konopnica.

Motor II Lublin - Orion Niedrzwica Duża 4:0 (1:0)
Bramki:
Ściegienny 10, Sobstyl 63, Knap 80, Wojtowicz 90

Motor:
Szewczak - Wójtowicz, Futa, Zbiciak, Skorek (Czarnecki), Wójcik (70 Złomańczuk), Sobstyl, Gierała (60 Bednarczyk), Knap (88 Wojtowicz), Ściegienny, Kosior (60 Drozd)

Czerwone kartki: Wójtowicz (za drugą żółtą)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii