Aktualności

Weron zagra razem z Motorem

22/02/2021

Tagi

 • Weron
 • Nowym Partnerem naszego klubu została firma WERON, specjalizująca się w zakresie medycyny sportowej. Firma od lat dostarcza profesjonalne systemy do regeneracji, medykamenty i suplementację do wielu federacji, klubów i sportowców w całej Polsce.

  Nasz nowy Partner od ponad 15 lat specjalizuje się w dystrybucji najlepszych medykamentów, preparatów do masażu, urządzeń do regeneracji oraz suplementacji dla wielu polskich federacji i klubów sportowych.

  - Cieszymy się, że kolejna uznana marka w świecie sportu dołączyła do grona partnerów Motoru, a nasz sztab medyczny będzie mógł dbać o zawodników dzięki produktom od firmy Weron – mówi Marta Daniewska, prezes zarządu naszego klubu.

  - Fundamenty, które przesądziły o nawiązaniu partnerskiej współpracy z Motorem Lublin to nowoczesny model zarządzania, wizja rozwoju klubu i jego akademii oraz zaangażowanie się w strefę odnowy i regeneracji dla piłkarzy – przyznaje Bartosz Weron, właściciel firmy Weron. – W Lublinie działają prężnie rozwijające się naukowe ośrodki medyczne, na czele z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 1, którego klinice chirurgii naczyń zawdzięczam wiele, zarówno pod względem osobistego rozwoju, jak i marki Weron. Po przedstawieniu przez panią prezes Martę Daniewską skali projektu, jakim jest Motor, nie wahałem się, by rozpocząć jego wsparcie. Dostarczymy klubowi rozwiązania z zakresu regeneracji na miarę Paris Saint-Germain, Manchesteru City, czy Realu Madryt, ponieważ wiemy, że to w obecnych czasach kluczowy aspekt piłkarskiego przygotowania. Czujemy się liderem w tej kwestii i podążamy dalej obraną strategią, wspierając na kolejne lata Motor Lublin – dodaje.


  Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że rozpoczęta współpraca przyniesie obopólne korzyści.

  Tagi

 • Weron
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partner strategiczny


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii


  Partnerzy akademii