Aktualności

Bartosz Wolski nominowany do nagrody Piłkarza Lutego i Marca Fortuna 1. Ligi

02/04/2024

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Tym razem wybieramy najlepszego zawodnika lutego i marca (jedna nagroda). Jednym z nominowanych został pomocnik Motoru Lublin, Bartosz Wolski. Zwycięzca będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. 

O miano piłkarza lutego i marca powalczą:

  • Bartosz Wolski, Motor Lublin
  • Szymon Bartlewicz, Chrobry Głogów
  • Sebastian Bergier, GKS Katowice
  • Karol Czubak, Arka Gdynia
  • Maksym Khlan, Lechia Gdańsk

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do czwartku (4 kwietnia 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem lutego i marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piikarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach. W ostatniej edycji #FortunaGdyPełnaTrybuna, która odbyła się podczas 9. kolejki pierwszoligowi kibice zebrali ponad 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Herosi.

Link do postu z głosowaniem można znaleźć TUTAJ.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii