Wspieraj nas w drodze do Ekstraklasy. Kup karnet już dziś!

15/01/2021

Wspieraj nas w drodze do Ekstraklasy. Kup karnet już dziś!

Razem do Ekstraklasy – takie hasło przyświeca Motorowi na najbliższe lata. W 2025 roku Arena Lublin ma gościć najlepsze piłkarskie kluby w Polsce. Drogę na szczyt chcemy rozpocząć już dziś. By osiągnąć zamierzony cel, potrzebujemy wsparcia kibiców, sponsorów i wszystkich fanów piłki nożnej.

18 grudnia o godzinie 19:50 rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2020/2021. Zakup abonamentu na mecze to nie tylko możliwość przeżywania sportowych emocji na stadionie, ale także wsparcie klubu w dążeniu do wyznaczony celów. To pokazanie, że jest się z ukochaną drużyną na dobre i na złe.

Karnet uprawnia do wejścia na 9 meczów żółto-biało-niebieskich w drugiej części rozgrywek, od połowy marca do 12 czerwca 2021 roku. Cennik abonamentów prezentuje się następująco:

– karnet normalny – 99 zł

– karnet ulgowy – 69 zł
(przysługują kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się; studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom oraz osobom zrzeszonym w klubie kibica. Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13 mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP).

– karnet dziecięcy – 39 zł
(dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych)

Uwaga! Karnety na rundę jesienną zostaną przedłużone do końca sezonu! Jeśli mecze będą odbywały się bez udziału kibiców, wówczas każdy posiadacz karnetu otrzyma od nas kod do transmisji LIVE.

Zakup karnetu to jedna z najwyższych form przywiązania do klubowych barw. Ponadto, gwarantuje własne miejsce na stadionie, oszczędność pieniędzy i czasu, a także możliwość uczestniczenia w nowym rozdziale w historii naszego klubu. Pokażmy, że wszyscy pragniemy oglądać Motor na boiskach Ekstraklasy! Kupując karnet, pomożecie nam w osiągnięciu tego celu.

Karnety będzie można kupować TUTAJ oraz w dniach 19-20 grudnia w godzinach 10:00-20:00 w naszym sklepie stacjonarnym w Galerii Olimp.

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii