Wypożyczenie Marcina Michoty

04/08/2022

Marcin Michota został do końca sezonu wypożyczony do trzecioligowej Lublinianki. W umowie istnieje zapis mówiący o tym, że wypożyczenie może zostać skrócone przez nasz klub w styczniu przyszłego roku.

25-letni Michota ma na koncie ponad 150 ligowych występów w żółto-biało-niebieskich barwach. Z uwagi na ciężką kontuzję, w minionej kampanii zagrał w tylko jednym meczu pierwszej drużyny oraz w spotkaniach zespołu rezerw. W obecnym sezonie znalazł się w kadrze meczowej na starcie z Olimpią Elbląg, ale nie pojawił się na boisku.

Teraz popularny "Miki" trafił do beniaminka IV grupy III ligi, który 6 sierpnia rozpocznie nowe rozgrywki od domowej konfrontacji z Wisłą Sandomierz. Co ciekawe, Michota będzie pełnił w Lubliniance także rolę asystenta pierwszego trenera.

Wróć do aktualności
Plan przygotowań zespołu do nowego sezonu
Sergi Samper na dłużej w Motorze Lublin!
Zostań grafikiem w Motorze Lublin!

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii