Wysoka wygrana z Chełmianką

02/02/2022

W trzecim zimowym sparingu w trwającym okresie przygotowawczym nasza drużyna pokonała trzecioligową Chełmiankę Chełm. Mecz był rozgrywany w nietypowym wymiarze czasowym. Każda z połów trwała 60 minut.

Pierwsza z odsłon zakończyła się wynikiem 6:1. Po zmianie stron żółto-biało-niebiescy nie trafili już do siatki, natomiast rywale zmniejszyli rozmiary porażki, zdobywając jedną bramkę.

Dla Motoru było to drugie towarzyskie zwycięstwo w 2022 roku. We wcześniejszych grach kontrolnych podopieczni trenera Marka Saganowskiego przegrali 1:2 z ŁKS Łódź, a także pokonali Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:0.

Motor Lublin - Chełmianka Chełm 6:2 (6:1)
Bramki:
Bonin (samobójcza) 20, Swędrowski 26, Ryczkowski 29, Wójcik 35, Fidziukiewicz 41, Ceglarz 43 - Brzozowski 51, Wiatrak 113

Motor: (I połowa) Lach - Wójcik, Błyszko, Cichocki, Moskwik, Świeciński, Swędrowski, Ceglarz, Rak, Ryczkowski, Fidziukiewicz. (II połowa) Madejski - Michota, Zbiciak, Najemski, Rozmus, Kusiński, Kafel, Król, Sędzikowski, Polak, Firlej (90 Kosecki)