Zadebiutujemy w ePucharze Polski!

17/01/2021

Zadebiutujemy w ePucharze Polski!

Rywalizację w fazie centralnej ePucharu Polski czas zacząć! W rozgrywkach FIFA 21 nasz klub będą reprezentowali, czołowy streamer i YouTuber FIFA w Polsce, Damian "PLKD" Kornienko i były grający trener esportowej sekcji AZS UMCS Lublin, Krzysztof "Mr.Cogito" Lenarczyk. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Puszcza Niepołomice.

Zmagania FIFA 21 zostały podzielone na cztery grupy po 16 drużyn. Żółto-biało-niebiescy trafili do ostatniej z nich, a o awans do następnej fazy będą walczyć z zespołami z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Do etapu ogólnopolskiego może dostać się tylko najlepsza czwórka - na tym szczeblu zagra w sumie 16 ekip.

Pierwszym rywalem "Motorowców" będzie Puszcza Niepołomice. W drugiej rundzie nasi reprezentanci mogą zmierzyć się ze zwycięzcą starcia MKS Sandecja/CWKS Resovia Rzeszów. Rywalizacja FIFA 21 z udziałem naszych zawodników rusza w piątek, 8 stycznia o godzinie 19:00. Trzymajcie kciuki!

Wróć do aktualności
Informacje dla kibiców przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Piknik rodzinny przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Trening otwarty dla karnetowiczów - 21 maja

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii