Zmiany w sztabie szkoleniowym

15/01/2021

Zmiany w sztabie szkoleniowym

Niedawno poznaliście nazwisko nowego pierwszego trenera. Teraz Marek Saganowski przedstawia Wam swój sztab szkoleniowy. Jego współpracownikami będą nowi w Motorze Ariel Jakubowski oraz Kacper Marzec. Sztab uzupełnią osoby dobrze Wam znane. Zobaczcie cały jego skład:

Asystent trenera – ARIEL JAKUBOWSKI

Mistrz Polski z 1998 roku, który w trakcie kariery zawodniczej rozegrał na pozycji bocznego obrońcy blisko 250 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, broniąc barw, m.in. takich klubów jak ŁKS Łódź, GKS Katowice, Lech Poznań czy Ruch Chorzów. Na swoim koncie miał także występ w pierwszej reprezentacji Polski oraz grę w europejskich pucharach.

Od 2012 roku trener Jakubowski realizuje się w pracy szkoleniowej, najpierw w KS Ursus Warszawa, a następnie w Zniczu Pruszków, Wigrach Suwałki oraz Elanie Toruń. W ostatnim czasie prowadził drużynę Ursusa na poziomie Centralnej Ligi Juniorów U-18, a także awansował z zespołem U-19 do Ligi Makroregionalnej.

Trener asystent/analityk – KACPER MARZEC

Szkoleniowiec pochodzący z Lublina od lutego bieżącego roku pełnił funkcję trenera analityka pierwszej drużyny Legii Warszawa, z którą w lipcu świętował zdobycie mistrzostwa Polski. W przeszłości sięgał również po tytuł najlepszej drużyny w kraju, będąc w sztabie juniorskich zespołów stołecznego klubu. Na swoim koncie ma ponadto pracę jako trener analityk w reprezentacjach Polski U-15 oraz U-19.

Trener przygotowania motorycznego – SZYMON GIEROBA

Trener bramkarzy – ARKADIUSZ ONYSZKO

Fizjoterapeuta – PAWEŁ CICHOCKI

Fizjoterapeuta – MACIEJ STYŁA

Kierownik drużyny – DARIUSZ BARYŁA

Wróć do aktualności
Lista transferowa Motoru Lublin
Wzmocnienia w pionie sportowym i administracyjnym
Piłkarze Motoru Lublin wrócili do treningów

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii