Aktualności

Znamy arbitra meczu z GKS Jastrzębie

05/08/2022

Dmytro Krywuszkin będzie rozjemcą najbliższego wyjazdowego spotkania naszego zespołu z GKS Jastrzębie w ramach 4. kolejki sezonu 2022/23 w eWinner II Lidze. Początek meczu w sobotę, 6 sierpnia o godzinie 18:00.

Arbiter z Ukrainy nie prowadził w swojej dotychczasowej karierze żadnej konfrontacji z udziałem żółto-biało-niebieskich, ale był sędzią technicznym podczas ostatniej rywalizacji Motoru w Polkowicach. Krywuszkin trafił do Polski wiosną, po ucieczce z własnego kraju, ogarniętego wojną. Osiedlił się w Ostrowie Wielkopolskim i rozpoczął pracę jako sędzia. 38-latek ma duże doświadczenie, na Ukrainie sędziował bowiem w Premjer Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej.

W minionej kampanii Krywuszkin prowadził jeden mecz w eWinner II lidze oraz dwa na szczeblu trzecioligowym. Pokazał przy tym łącznie 12 żółtych kartek i żadnej czerwonej, dyktując trzy rzuty karne. Natomiast w aktualnym sezonie ukraiński arbiter pracował podczas drugoligowego spotkania pomiędzy Śląskiem II Wrocław a Kotwicą Kołobrzeg. Podyktował wówczas rzut karny i napomniał zawodników dziewięcioma żółtymi i jedną czerwoną kartką.

Asystentami Krywuszkina w najbliższym meczu będą Michał Hnatkiewicz oraz Jakub Szkutnik. Natomiast na arbitra technicznego wyznaczono Pawła Wrzeszczyńskiego.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii