Aktualności

Znamy arbitra meczu z Hutnikiem

22/09/2022

Kornel Paszkiewicz poprowadzi spotkanie naszej drużyny z Hutnikiem Kraków w ramach 12. kolejki eWinner II ligi w sezonie 2022/23. Mecz rozpocznie się w niedzielę, o godzinie 11:00 w stolicy Małopolski.

Arbiter z Wrocławia sędziuje na poziomie centralnym od blisko dekady. Jak dotąd był rozjemcą w tylko jednej konfrontacji z udziałem żółto-biało-niebieskich. 10 września prowadził rywalizację we Wronkach, w trakcie której nasz zespół przegrał 0:2 z Lechem II Poznań. Żółte kartki zobaczyło wówczas czterech zawodników gospodarzy i dwóch piłkarzy Motoru.

W trwającej kampanii niespełna 37-letni arbiter prowadził pięć spotkań w eWinner II lidze. Dwa z nich zakończyły się remisami, w jednym wygrali goście, a w dwóch gospodarze. Podczas tych potyczek 24 piłkarzy zostało upomnianych żółtymi kartonikami, a jednego ukarano kartką koloru czerwonego. Ponadto sędzia Paszkiewicz dwukrotnie wskazywał na "wapno".

Sędziami asystentami w najbliższym meczu będą Michał Hnatkiewicz oraz Krzysztof Stępień. Na arbitra technicznego wyznaczono zaś Mateusza Maja.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii