Aktualności

Znamy sędziego meczu z Radunią Stężyca

12/05/2022

Paweł Kukla poprowadzi domowe spotkanie naszej drużyny z Radunią Stężyca w ramach 33. kolejki eWinner II ligi w sezonie 2021/22. Mecz rozpocznie się w sobotę, 14 maja o godzinie 17:00 na Arenie Lublin.

Arbiter rodem z Krakowa był w obecnych rozgrywkach rozjemcą w trzech konfrontacjach z udziałem żółto-biało-niebieskich. 25 września ubiegłego roku "gwizdał" w starciu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, które zakończyło się wyjazdowym remisem 1:1. Upomniał wówczas piłkarzy sześcioma żółtymi kartkami. Trzy z nich zobaczyli gracze lubelskiego klubu. W listopadzie Kukla prowadził spotkanie Motoru z Wisłą Puławy na Arenie Lublin. Nasz zespół wygrał 4:1, a sędzia z Małopolski pokazał trzy żółte kartki (dwie dla lublinian) i podyktował rzut karny. Natomiast w kwietniu krakowski arbiter pracował podczas domowej rywalizacji podopiecznych trenera Saganowskiego z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Potyczka zakończyła się wygraną gospodarzy 1:0, a żółte kartki zobaczyło łącznie pięciu zawodników (trzech "Motorowców" i dwóch przyjezdnych).

Ogółem w trakcie bieżącego sezonu Kukla sędziował jak dotąd osiem spotkań na drugoligowym poziomie, jedno starcie w III lidze i jedno w Fortuna Pucharze Polski. Arbiter z Grodu Kraka pokazywał średnio 4,36 żółtych kartek na mecz, dyktując przy tym trzy rzuty karne. Trzy konfrontacje prowadzone przez tego sędziego zakończyły się remisami, cztery zwycięstwem gości, a trzy wygraną gospodarzy.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii