Aktualności

Znamy skład sędziowski na mecz z Zagłębiem II Lubin

25/05/2023

Damian Gawęcki poprowadzi spotkanie naszej drużyny z Zagłębiem II Lubin w ramach 33. kolejki eWinner II ligi w sezonie 2022/23. Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę, o godz. 17:00 na Arenie Lublin.

Arbiter z Kielc siedmiokrotnie sędziował mecze żółto-biało-niebieskich. Cztery z nich zakończyły się wygraną Motoru, jedno remisem, a dwa przegraną. W sezonie 2022/23 prowadził jedno spotkanie naszej drużyny, w której przeciwnikiem była Garbarnia Kraków. Zakończyło się ono remisem (2:2).

W bieżącym sezonie Gawęcki był sędzią 15 spotkań. Rozdał w nich łącznie 94 żółtych oraz cztery czerwone kartki, dyktując przy tym siedem rzutów karnych.

Sędziami asystentami w najbliższym meczu będą Dominik Wrona oraz Grzegorz Olejarczyk. Na arbitra technicznego wyznaczono zaś Arkadiusza Nestorowicza.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii