Zwycięstwo rezerw w sparingu z Lutnią

22/02/2021

Trwają przygotowania Motoru II Lublin do rundy wiosennej w lubelskiej KEEZA Klasie Okręgowej. 21 lutego żółto-biało-niebiescy wygrali 3:0 z Lutnią Piszczac.

Nasz zespół od początku tego spotkania był stroną dominującą. Goście mieli jednak swoje szanse i w 20. minucie mogli objąć prowadzenie. Zawodnik Lutni umieścił piłkę w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego i bramka nie została uznana.

Co nie udało się drużynie z Piszczaca, wyszło "Motorowcom". Wynik w 25. minucie otworzył Dariusz Łukasik. Kolejne trafienie, dziewięć minut później dołożył Daniel Świderski i lublinianie schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką.

Na drugą połowę trener Wojciech Stefański posłał całkowicie inną jedenastkę, ale to nie wpłynęło znacząco na obraz gry. W 55. minucie wynik rywalizacji ustalił Mikołaj Kosior. Nasz zespół spokojnie dowiózł korzystny rezultat do końca.

Motor II Lublin - Lutnia Piszczac 3:0 (2:0)

Bramki: Łukasik 25', Świderski 34', Kosior 55'

Skład I połowa: Kiełpin - Wawszczyk, Łukasik, Zbiciak, Michota, Kumoch, Kunca, Ceglarz, Baryła, Świderski, Rak

Skład II połowa: Bartnik - Wójtowicz, Futa, Skorek, Wedrocha, J. Wójcik, Gierala, Sobstyl, Baryła (65' Zbiciak), Kosior, Zając