Bilety

Cennik biletów łączonych na mecze ze Stalą Kraśnik oraz Wisłą Puławy (PP)
(dwa mecze w cenie biletu):

 
Cennik biletów na mecz ze Stalą Kraśnik lub Wisłą Puławy (PP)
(przy zakupie biletu na pojedynczy mecz):

Przedsprzedaż biletów kończy się w dniu poprzedzającym dany mecz. W dniu meczu obowiązują wyższe ceny biletów.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić bilet na dowolny sektor (poza sektorami VIP i Premium) za 2 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 5 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Bilet VIP upoważnia do wjazdu na parking VIP oraz do wejścia do sali restauracyjnej trybuny VIP, gdzie dostępny jest bezpłatny catering.

Osoby, które wybierają się na mecz Motoru na Arenie Lublin po raz pierwszy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 5 zł (poza sektorami VIP i Premium).

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy.

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży wchodzą na mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin za 2 zł od osoby (wejście na sektor Rodzinny F2). Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można pod tym linkiem.

 


Wyświetl większą mapę