Wspieraj klub, kup karnet!

#razemdoekstraklasy

KUP KARNET

Razem do Ekstraklasy – taki mamy cel na najbliższe lata. W 2025 roku Arena Lublin ma gościć najlepsze piłkarskie kluby Polski, dziś rozpoczynamy drogę na szczyt. Aby osiągnąć zamierzony cel potrzebujemy wsparcia z trybun. Chcesz, by Motor znów był wielki – kup karnet i razem z nami podążaj na szczyt!

Co oferujemy?

Karnet na dziewięć meczów II ligi piłkarskiej z udziałem Motoru Lublin. Kupując dziś karnet, masz gwarancję obejrzenia spotkań na Arenie Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2020/21.

Co jeśli nadal będzie trwała pandemia?

Chcielibyśmy widzieć się z Wami na trybunach. Jeśli kibice nie będą mogli oglądać meczów rundy wiosennej na stadionach, każdy z posiadaczy karnetu otrzyma od nas kod do transmisji live w Internecie. Bądźcie z nami na trybunach lub przed różnego rodzaju ekranami. Każda forma wsparcia jest ważna!

Dlaczego warto?

Zakup karnetu to nie tylko możliwość oglądania meczów na Arenie Lublin, ale także wsparcie klubu w dążeniu do wyznaczonych celów. To pokazanie, że jest się ze swoją ukochaną drużyną na dobre i na złe.

WYJĄTKOWY PREZENT

OSZCZĘDNOŚĆ

GWARANCJA MIEJSCA

ZNIŻKI

PIERWOKUP

PRZYWIĄZANIE DO KLUBOWYCH BARW

Co z osobami posiadającymi karnety?

Karnety przeniesione z poprzednich rund będą obowiązywać także w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021. Posiadacz zachowuje to samo miejsce i będzie mógł obejrzeć mecze z trybun lub w przypadku braku kibiców na stadionie - dostanie kod do bezpłatnej transmisji meczu.

69

39

99

  • Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom oraz osobom zrzeszonym w klubie kibica. Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do 13. roku życia mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP).
  • Dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.
  • Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje karnet ulgowy.

Karnet normalny

Karnet ulgowy

Karnet dziecięcy

CENY

KUP

KUP

KUP

CENY
CENY
CENY
CENY
CENY
CENY
CENY
CENY