Karnety

Spis treści:
Cennik karnetów
Terminarz meczów
Mapa stadionu – schemat sektorów
Punkty sprzedaży karnetów
Karta Kibica Motoru Lublin jako nośnik karnetów
Życie zaczyna się po 70-tce! – Bezpłatny karnet dla 70-latków!
 


 

Cennik karnetów – runda jesienna 2020/21:
(7 pozostałych meczów rundy jesiennej)
Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP)* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.Karnet VIP upoważnia do wjazdu na parking VIP, wejścia do zamkniętej części sali restauracyjnej – strefy S-VIP. W cenie karnetu znajduje się pełen catering. Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje karnet ulgowy.

 

Mapa stadionu – schemat sektorów:

 


Terminarz meczów:

Karnety uprawniają kibiców wyłącznie do wejścia na 7 następujących meczów rundy jesiennej sezonu 2020/21 II ligi na Arenie Lublin:

Motor Lublin – Garbarnia Kraków (piątek, 25 września, godz. 19:50)
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz (niedziela,  4 października, godz. 17:00)
Motor Lublin – Bytovia Bytów (sobota, 24 października, godz. 17:00)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (niedziela, 8 listopada, godz. 17:00)
Motor Lublin – Hutnik Kraków (sobota, 21 listopada, godz. 16:00)
Motor Lublin – Lech II Poznań (środa, 2 grudnia, godz. 18:00)
Motor Lublin – Pogoń Siedlce (sobota, 12 grudnia, godz. 14:00)

 

 

Punkty sprzedaży karnetów:

Sprzedaż karnetów prowadzona jest online na stronie: bilety.motorlublin.eu.

 


 

Karta Kibica Motoru Lublin jako nośnik karnetu:
Informujemy, iż przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie .pdf do własnego wydruku). Osobom, które posiadają już Kartę Kibica, karnet jest dodatkowo automatycznie na nią wgrywany i można jej używać do wejścia na stadion.Osoby, które chciałyby wyrobić Kartę Kibica mogą to zrobić w siedzibie klubu na Arenie Lublin. Koszt wyrobienia karty to jedynie 2 zł. Więcej szczegółów tutaj.

 


 

Życie zaczyna się po 70-tce! – Bezpłatny karnet dla 70-latków!:
Rok 2020 jest dla Motoru Lublin wyjątkowy, obchodzimy 70. urodziny. Postanowiliśmy uhonorować osoby, które w tym roku także świętują swoje 70. urodziny.W związku z naszym jubileuszem wszystkie osoby, które urodziły się w 1950 roku mogą bezpłatnie odebrać karnet na domowe mecze Motoru Lublin na rundę wiosenną sezonu 2020/2021.

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem karnetu należy odwiedzić biuro Motoru Lublin S.A. i pokazać dokument uprawniający do odebrania karnetu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich 70-latków do skorzystania z oferty i dołączenia do żółto-biało-niebieskiej rodziny, która kibicuje Motorowi na żywo z trybun Areny Lublin.