Aktualności

U-15. Podsumowanie rundy jesiennej

05/01/2022

Dominacja na wojewódzkim podwórku była tylko wstępem do głównego pokazu siły, którym były baraże o Centralną Ligę Juniorów. Pora na podsumowanie ,,jesieni" w wykonaniu drużyny U-15. 

 

 

W oczy rzuca się fantastyczny bilans bramkowy, jaki drużyna Roberta Rogali i Macieja Baryły wyśróbowała na przestrzeni rundy jesiennej. Najwyższa wygrana miała miejsce w ostatnim meczu z Orlikiem Lubartów (11:0). Nasi zawodnicy dwa razy tracili komplet punktów przegrywając z Lublinianką oraz Orlętami Łuków. 

 

Kilka statystyk indywidulanych ⬇️

 

Najwięcej rozegranych minut :

 

Igor Renda - 1350

Igor Ziętek – 1153

Paweł Zyga – 1150

 

Najwięcej strzelonych bramek:

 

Krzysztof Siedlecki - 21

Paweł Zyga - 18

Jakub Sigłow - 6

 

 

 

 

Zajęcie pierwszego miejsca w tabeli gwarantowało naszym zawodnikom udział w barażach o CLJ U-15. Podopieczni Roberta Rogali mierzyli się w dwumeczu z Juventą Starachowice. Już pierwszy mecz rozwiał wątpliwości. Nasi zawodnicy wygrali 6:0, w rewanżu dokładając kolejne 6 bramek, tracąc zaledwie dwie. (Wiecej o barażach ➡️ tutaj).

 

 

Trener Robert Rogala :

Wygraliśmy ligę wojewódzka zdecydowanie, zdobywając 70 bramek i tracąc tylko 9. W barażach o CLJ U15 udowodniliśmy, że jesteśmy mocnym zespołem. Na okres przygotowawczy zaplanowaliśmy kilka gier kontrolnych między innymi z Escolą, Radomiakiem, Ursusem i Rakowem Częstochowa. W okresie ferii wybieramy się na krótkie zgrupowanie w okolice Lublina. Tradycyjnie, jak w każdej przerwie pomiędzy rundami planujemy 1-2 wzmocnienia zespołu wyrózniajacymi się zawodnikami z regionu.

 

 

 

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii