Piłkarze Motoru Lublin wrócili do treningów

17/06/2024

W poniedziałek 25 podopiecznych trenera Mateusza Stolarskiego rozpoczęło okres przygotowawczy przed sezonem 2024/2025.

Na ten tydzień zaplanowane są m.in. testy wytrzymałościowe oraz testy moc-siła. Zakończy się on sobotnim, wyjazdowym sparingiem z Koroną Kielce. Szczegóły dotyczące dokładnej godziny rozegrania meczu kontrolnego podamy bliżej jego terminu.

Kadra Motoru Lublin na pierwszy dzień przygotowań:

Bramkarze: Kacper Rosa, Łukasz Budziłek, Oskar Jeż, Igor Bartnik
Obrońcy: Filip Wójcik, Paweł Stolarski, Arkadiusz Najemski, Kamil Kruk, Sebastian Rudol, Konrad Magnuszewski, Filip Luberecki, Krystian Palacz, Patryk Romanowski
Pomocnicy: Michał Król, Mbaye Jacques Ndiaye, Dariusz Kamiński, Bartosz Wolski, Mathieu Scalet, Marcel Gąsior, Rafał Król, Piotr Ceglarz, Mariusz Rybicki
Napastnicy: Samuel Mráz, Kacper Wełniak, Kacper Śpiewak

Arkadiusz Najemski znajduje się aktualnie w procesie medycznym i dziś nie brał udziału w zajęciach. Indywidualny trening ma za sobą Paweł Stolarski.

W treningach z drużyną uczestniczą za to Patryk Romanowski i Igor Bartnik, którzy wrócili do klubu po zakończeniu okresów wypożyczenia, kolejno z Polonii Bytom i Orląt Radzyń Podlaski.

Sezon PKO BP Ekstraklasy Motorowcy rozpoczną na Arenie Lublin w niedzielę, 21 lipca meczem z Rakowem Częstochowa. Przed tym rozegrają jeszcze sparingi z Widzewem Łódź, Resovią Rzeszów, Zniczem Pruszków oraz Radomiakiem Radom, a także spędzą kilka dni na obozie w Sochocinie.

Pełny plan przygotowań znajdziecie TUTAJ.

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii