Aktualności

Sebastian Rak dołącza do Motoru

16/07/2021

Ósmym zawodnikiem, który zasilił szeregi naszego klubu przed sezonem 2021/22 jest Sebastian Rak. 20-letni zawodnik podpisał dwuletni kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

Nowy nabytek Motoru urodził się 23 lutego 2001 roku w Suchej Beskidzkiej, (woj. małopolskie). Obecnie Sebastian mierzy 180 cm wzrostu i gra na pozycji pomocnika. Na początku przygody z piłką występował w juniorskich drużynach Błyskawica Marcówka oraz Babia Góra Sucha Beskidzka. Od 2018 roku był natomiast związany z Elaną Toruń. W minionym sezonie rywalizował w 27 spotkaniach II grupy III ligi, w których strzelił pięć bramek. 

- Wszyscy młodzi zawodnicy, którzy pojawiają się w klubie, są bardzo obiecujący. Im więcej ich pozyskamy, tym większy pożytek będzie miał z tego Motor. Oni mogą stanowić przyszłość zespołu. Ci piłkarze prezentują naprawdę wysoki poziom pod względem techniczno-taktycznym, jak i motorycznym - przyznaje trener Marek Saganowski, nawiązując do transferów Sebastiana Raka oraz Adriana Dudzińskiego, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii