Sztab szkoleniowy Motoru na sezon 2024/2025

05/07/2024

Cały sztab szkoleniowy Motoru Lublin z ubiegłych rozgrywek przedłużył swoje umowy do końca czerwca 2025 roku. W sztabie nastąpiła też drobna reorganizacja oraz dołączyła do niego nowa postać. Sezon 2024/2025 w roli I asystenta trenera Mateusza Stolarskiego spędzi Estończyk, Gert Remmel. Funkcję asystentów dalej pełnić będą Przemysław Jasiński i Rasmus Jansson.

Gert Remmel to 48-letni szkoleniowiec posiadający licencję UEFA PRO. Karierę trenerską rozpoczynał w fińskim Helsinki IFK. Następnie pracował w FC Honka, włoskim Giorgione Calcio, w zespole U-19 Pafos FC oraz w NK Novigard. Od stycznia 2023 roku pracuje jako asystent trenera w młodzieżowej reprezentacji Finlandii do lat 21. W ostatnich miesiącach był również koordynatorem młodzieżówki Stali Rzeszów.

- W drużynie czuć świetną atmosferę i energię. Myślę, że to ważny aspekt w sukcesach klubu w ostatnim czasie. Wybrałem Motor przede wszystkim ze względu na ludzi, to nowy, ekscytujący projekt. Szanuję trenera Stolarskiego i widzę w jego charakterze coś wyjątkowego. Poznałem też Dyrektora Sportowego, Michała Wlaźlika, a Rasmus Jansson pracował w moim sztabie wiele lat. Po paru dniach w klubie zrozumiałem jaką jakość ma również sztab medyczny i trenerski, a przede wszystkim jaka jest etyka pracy tych zawodników. W piłce najważniejsze dla mnie jest, żeby szukać różnych sposobów na rozwój i starać się znaleźć detale, które pozwolą zmaksymalizować potencjał piłkarzy i całego zespołu. – powiedział nam nowy I asystent trenera Stolarskiego.

Trenerowi Remmelowi życzymy sukcesów i satysfakcji z pracy w naszym klubie!

Po dołączeniu nowej osoby sztab szkoleniowy Motoru na sezon 2024/2025 prezentuje się następująco:

Mateusz Stolarski – I trener
Gert Remmel – I asystent trenera
Przemysław Jasiński – asystent trenera
Rasmus Jansson – asystent trenera
Robert Kazubski – analityk
Marcin Zapał – trener bramkarzy
Dariusz Baryła – kierownik drużyny
Damian Ścibior – trener przygotowania motorycznego
Michał Zajko – trener przygotowania motorycznego
Viktor Adamchuk – fizjoterapeuta
Emilian Sapuła – fizjoterapueta
Kamil Warecki – fizjoterapeuta

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii