Piłkarskie Przedszkole

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin

Piłkarskie Przedszkole to zajęcia sportowe ukierunkowane na piłkę nożną, których celem jest promocja aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, zarówno dziewczynek jak i chłopców.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i zainteresowań dziecka, które wraz z trenerami wkracza do świata bajek, gdzie piłka i dobra zabawa są największym skarbem. Specjalnie przygotowany i przystosowany do najmłodszych program szkoleniowy osadzony w świecie znanych i lubianych przez dzieci bajek pozwala rozwijać sportowy talent drzemiący w każdym dziecku.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w niedziele w godz. 9:00-12:00 (czas trwania pojedynczych zajęć 50 minut) na nowoczesnych obiektach Lubelskiej Akademii Futbolu (ul. Przeskok 3). W okresie letnim dzieci będą ćwiczyły na boiskach trawiastych, natomiast w okresie jesienno-zimowym w hali pneumatycznej wzniesionej nad pełnowymiarowym, syntetycznym boiskiem piłkarskim. 

Cele Piłkarskiego Przedszkola

- propagowanie aktywnego trybu życia
- rozwijanie relacji w grupie rówieśniczej
- promowanie postawy fair play oraz szacunku do innych
- rozwijanie sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i nabywanie nowych umiejętności ruchowych w oparciu o gry i zabawy z piłką

Procedura zapisów:
a) wypełnienie formularza kontaktowego wraz z rozmiarówką sprzętu sportowego dla dziecka (link poniżej) lub bezpośrednio przy dokonywaniu płatnosci w sklepie skanując kod QR;
b) opłacenie wpisowego i zakup karnetu w sklepie (czas realizacji zamówienia sprzętu sportowego do 14 dni).

Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz rejestracyjny
https://docs.google.com/forms/d/1sm0IcKCeOlR5mZGNm1aDCV789oTV1JmRH9QHhYETQds

Zapisy na zajęcia prowadzone są w Sklepie Kibica Motoru Lublin mieszczącym się przy Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1). Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 18:00 oraz w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Koszt zajęć to 160 zł (karnet miesięczny). Dodatkowo obowiązuje również jednorazowa opłata (wpisowe) w kwocie 160 zł, w ramach którego każde dziecko otrzyma zestaw treningowy marki Hummel: personalizowaną koszulkę, spodenki oraz getry w żółto-biało-niebieskich barwach.

Kontakt:
e-mail: przedszkola@motorlublin.eu
e-mail: p.ciolkowski@motorlublin.eu
tel. 799 071 538 (Piotr Ciołkowski - koordynator projektu)

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii