Trenerzy

Obsada trenerska w sezonie 2021/2022

1.    Artur Gadzicki (a.gadzicki@motrolublin.eu) – dyrektor ds. szkolenia, trener zespołu U8
2.    Wojciech Stefański (w.stefanski@motorlublin.eu) – trener zespołu Motor II Lublin
3.    Marcin Syroka (m.syroka@motorlublin.eu) – trener zespołu U13, asystent trenera Motor II Lublin
4.    Tomasz Jasik (t.jasik@motorlublin.eu) – trener zespołu U19
5.    Jarosław Walęciuk (j.waleciuk@motorlublin.eu) – trener zespołu U8 grupa ”biała”, asystent trenera U19
6.    Artur Bożyk (a.bozyk@motorlublin.eu) – trener zespołu U17
7.    Marcin Zając (m.zajac@motorlublin.eu) – asystent trenera U17, trener analityk U17-U23
8.    Mirosław Komar (m.komar@motorlublin.eu) – trener zespołu U16
9.    Łukasz Chwiejczak (l.chwiejczak@motorlublin.eu) – asystent trenera U16, trener zespołu U10 grupa ”biała”
10.  Robert Rogala (r.rogala@motorlublin.eu) – trener zespołu U15
11.  Maciej Baryła (m.baryla@motorlublin.eu) – asystent trenera U15, trener analityk U14-U16
12.  Daniel Koczon (d.koczon@motorlublin.eu) – asystent trenera U14, trener zespołu U13 grupa ”biała”
13.  Rafał Wej (r.wej@motorlublin.eu) – trener zespołu U13 grupa ”żółta”
14.  Mariusz Grzegorczyk (m.grzegorczyk@motorlublin.eu) – trener zespołu U7, trener zespołu U9 grupa ”biała”
15.  Piotr Kucharzewski – (p.kucharzewski@motorlublin.eu) – trener zespołu U11 grupa ”biała”
16.  Marcin Michota (m.michota@motorlublin.eu) – trener zespołu U9 grupa ”żółta”
17.  Michał Łuczak (m.luczak@motorlublin.eu) – trener zespołów U12 grupa ”żółta” i ”biała”
18.  Jarosław Grajper (j.grajper@motorlublin.eu) – trener zespołu U11 grupa ”żółta”
19.  Michał Świerszcz (m.swierszcz@motorlublin.eu) – trener zespołu U10 grupa ”żółta”
20.  Łukasz Rzędzicki (l.rzedzicki@motorlublin.eu)– trener bramkarzy U11-U13, trener grupy U7
21.  Arkadiusz Toruń (a.torun@motorlublin.eu) – trener bramkarzy U14-U16
22.  Marcin Zapał (m.zapal@motorlublin.eu) – trener bramkarzy U17-Motor II

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii